Nieuwste online spelletjes site: DitSpel.NL https://www.ditspel.nl en-EN 3D Schiet Pijlen https://www.ditspel.nl/3d-schiet-pijlen.html Richt je doel op en laat je boogschieten zien in deze prachtige 3D-boogschietuitdaging. Tijd en pas je boogschoten aan om een bullseye te landen en grotere punten te krijgen. Je vaardigheden zullen in de loop der tijd worden getest met zwaardere uitdagingen, zoals bewegende planken en sterkere winden. Beheers het spel en word de bowmaster. <br> Prachtige en chill 3D-omgeving - meer uitdagende doelen in de loop der tijd, zoals bewegende boord en sterkere winden - eindeloze gameplay met onbeperkte niveaus <br> Hoe te spelen? Schiet pijlen in dit 3D boogschieten spel. Gekke Eiren Vangen https://www.ditspel.nl/gekke-eiren-vangen.html Gekke Eiren Vangen - In dit spel moet je het ei in de juiste transportband transporteren. Als je het ei verspilt, zal de kip boos op je zijn en de eikleur noteren om de kleur van de portal te veranderen. Speel en veel plezier. Skelet Ridder https://www.ditspel.nl/skelet-ridder.html Survival Commando https://www.ditspel.nl/survival-commando.html Baby Ava Dagelijkse Activiteiten https://www.ditspel.nl/baby-ava-dagelijkse-activiteiten.html Baby Ava Daily Activities is een spel over het leren van activiteiten in ons dagelijks leven. Dit spel is een verzameling van vele activiteiten met leuke taken, die nodig zijn in ons reguliere leven. In dit spel van dagelijkse routineactiviteiten is er schattige en kleine baby Ava die je hulp nodig heeft om haar dagelijkse routineactiviteiten te voltooien. Er zijn zo vele routineactiviteiten die voor Baby Ava niet gemakkelijk zijn zoals het juiste wassen van handen en gezicht, het borstelen van tanden, het nemen van een bad, het snijden van spijkers, het doen van haar, zich kleden, gezond voedsel eten, reinheid handhaven, de slaaptijd in stand houden en nog veel meer. Wereld Cup - Penalty Spel https://www.ditspel.nl/wereld-cup-penalty-spel.html Bos Escape Spel https://www.ditspel.nl/bos-escape-spel.html Grappige Luchthaven https://www.ditspel.nl/grappige-luchthaven.html Reizen is spannend en leuk op Grappige Luchthaven! Kom met ons mee voor deze grappige vakantie. Ervaar en leer de basis van vliegreizen terwijl je plezier hebt. Passagiers begeleiden van het inchecken tot het opstijgen. Voltooi alle fasen om prestaties te vrijspelen en te genieten van uw reis! Prinses Kapsalon in de Spa https://www.ditspel.nl/prinses-kapsalon-in-de-spa.html Prinses Haar Salon voor bruiden, tienermeisjes, sterren en beroemdheden. Honderden haarstijl, make-up, kleding, en accessoires om uit te kiezen! Laten we de Hair Salon spelen. Om kapper te zijn en verschillende haarstijlen voor uw klant te ontwerpen. Deel je prinses met vrienden en familie! Speel meer manieren vrij om je Prom Princess aan te kleden, er is geen limiet! Inactiviteit Bedrijfsruimte Tycoon https://www.ditspel.nl/inactiviteit-bedrijfsruimte-tycoon.html Schattige Huisdier Vrienden https://www.ditspel.nl/schattige-huisdier-vrienden.html Speel en zorg voor twee zoete virtuele huisdieren: cat Kiki en hond Fifi. Geef een bubbelbad, douche, schoonmaak, poets bont, polijst nagels, en ontwerp de perfecte outfits voor uw virtuele huisdieren. Bouw een huis en ontwerp het zoetste huis voor hen. Een perfect spel voor kinderen die een kat of een hond willen hebben en graag voor schattige virtuele huisdieren willen zorgen! Kill The Zombies 2 https://www.ditspel.nl/kill-the-zombies-2.html Welkom bij Kill the Zombies 2, veel plezier in de gloednieuwe en tweede game van de Kill the Zombie-serie, met een innovatieve mechanica en de mogelijkheid om door de kaart te bewegen ben je politieagent in de rol van zombiejagers in een verlaten park, je zult de taak hebben om de meer mogelijke te doden en dan wat ben je tot? Mad Defense https://www.ditspel.nl/mad-defense-ditspel.html Veel verschillende wezens komen het kasteel aan te vallen. De gekke ingenieur moet het kasteel verdedigen door te reageren met de wapens die hij heeft ontwikkeld. Je moet meer goud verdienen om de ingenieur te helpen. Je kunt het kasteel en de wapens verbeteren met het goud dat je verdient. Je kunt ook de broers van de ingenieur aan de taak rekruteren. Trackmania Blitz https://www.ditspel.nl/trackmania-blitz.html Trackmania Blitz is een snelle en uitdagende top-down 2D live multiplayer-racer gebaseerd op de klassieke Ubisoft-franchise Trackmania, waar spelers worden gestraald in supersnelle real-multiplayer eliminatie races gevuld met gekke sprongen, lussen en turbo-boosts. Overleef ten koste van alles door op de top van meedogenloze eliminatierraces te blijven! Versla wereldrecords in het wereldwijde klassement! Brawlhalla Grand Slam https://www.ditspel.nl/brawhalla-grand-slam.html Bewijs je macht tegen de hardste krijgers in de Brawlhalla Grand Slam! Verover de hoge grond en sla 7 andere spelers neer met bombardement force! Gebruik nauwkeurige bewegingen, spring van adembenemende hoogten en activeer wrede aanvallen om tegenstanders in deze vrije strijd in een unieke verticale arena te houden. Ontgrendel 42 Badass Brawlhalla legendes! Spring dicht bij andere spelers om ze neer te slaan als ze binnen het bereik van je wapen zijn! Space Ball Invaders https://www.ditspel.nl/spaceball-invaders.html Klassieke ruimteindringers Sudoku Royal https://www.ditspel.nl/sudoku-royal-ditspel.html Denk je dat je een sudoku-meester bent? Je hebt 4 moeilijkheden om uit te kiezen. Probeer zelfs de extreem uitdagende levels te halen. Train je hersenen met deze klassieke versie van sudoku, verbeter je logica en je geheugen. BlackJack https://www.ditspel.nl/black-jack.html Welkom bij BlackJack, een van de beste casinospellen ter wereld. Veel plezier met het inzetten van al je kapitaal, kun je niet failliet gaan en miljardair worden? Waar wacht je op?? Ga nu BlackJack spelen en het plezier is gegarandeerd !! Kobadoo-emoji's https://www.ditspel.nl/kobadoo-emojis.html Kobadoo Emoji\'s is een browserspel dat je hersenen traint door grappige emoji\'s in de juiste volgorde te onthouden. Als je Kobadoo Emoji\'s speelt, maak je actief gebruik van je werkgeheugen. Verschillende wetenschappelijke studies suggereren dat training van het werkgeheugen gunstige effecten heeft en je cognitieve functies kan verbeteren. Arrow Shoot https://www.ditspel.nl/arrow-shoot.html Arrow Shoot Ski King 2022 https://www.ditspel.nl/ski-king-2022.html Ski King 2022 Grappig Voedselduel https://www.ditspel.nl/grappig-voedsduel.html Grappig Voedselduel Vissende Kerstman https://www.ditspel.nl/vissende-kerstman.html Vissende Kerstman Traffic Control https://www.ditspel.nl/traffic-control.html Traffic Control Grappige Puppy Aankleden https://www.ditspel.nl/grappige-puppy-aankleden.html Grappige Puppy Aankleden Tennis Open 2021 https://www.ditspel.nl/tennis-open-2021-ditspel.html Tennis Open 2021 Vakantie Parking https://www.ditspel.nl/vakantie-parking.html Je kunt pronken met je parkeervaardigheden, naar verschillende locaties reizen en je weg naar een parkeerplaats vinden, net als in het echte leven Drag Racing Club https://www.ditspel.nl/drag-racing-club.html Drag Racing Club Basketbal Meester https://www.ditspel.nl/basketbal-meester.html Basketbal Meester Schaakmanie https://www.ditspel.nl/schaak-manie.html Schaakmanie Biljart Manie https://www.ditspel.nl/biljart-manie.html Biljart Mania Grappige Keeloperatie 2 https://www.ditspel.nl/grappige-keel-operatie-2.html Grappige Keeloperatie 2 Kong Hero https://www.ditspel.nl/kong-hero-ditspel.html Kong Hero 2 Player City Racing 2 https://www.ditspel.nl/City-racing-2.html 2 Player City Racing 2 Extreme Offroad Cargo 4 https://www.ditspel.nl/extreme-offroad-cargo-4.html Extreme Offroad Cargo 4 Master Schaak Multiplayer https://www.ditspel.nl/meesterschaak-multiplayer.html Master Schaak is een HTML5-bordspel. Geniet van deze stijlvolle versie van het klassieke schaakspel. 3 Spelmodi: - Multiplayer-modus - Speel tegen de pc - Daag een vriend uit die op hetzelfde apparaat speelt Basketbal Smash https://www.ditspel.nl/basketbal-smash.html In dit basketbalspel hoef je alleen maar die schoten te blijven dunken. De tijd dringt echter snel door en laat ruimte voor steeds minder fouten onderweg. Makkelijk te leren, moeilijk te beheersen. Kun jij alle ballen ontgrendelen? Spring met de bal en schiet de basket binnen de tijdslimiet. Tik, dunk, herhaal! Rennende Tijger https://www.ditspel.nl/rennende-tijger-ditspel.html Zeer spannend en interessant tijgerparkour-spel, net zo leuk als metroparkour Twist Hit https://www.ditspel.nl/twist-hit-ditspel.html Funny Oor Operatie https://www.ditspel.nl/funny-oor-operatie.html Funny Ear Surgery - Funny Oor Operatie Dorp Bewaken https://www.ditspel.nl/dorp-bewaken.html Dorp Bewaken Boerderij Hero https://www.ditspel.nl/boerderij-hero.html Boerderij Hero Moon Clash Heroes https://www.ditspel.nl/moon-clash-heroes.html Moon Clash Heroes Babel Tower https://www.ditspel.nl/babel-tower.html Babel Tower - Je bouwt de toren van Babel, die tot aan de hemel reikt! Je hebt een team van professionals: mijnwerkers, metselaars, ambachtslieden, houthakkers, bouwers, die je zullen helpen succes te behalen in dit incrementele inactieve spel. Bij elke torenvloer worden nieuwe leuke machines ontgrendeld. De game is gemaakt door Airapport en breidt ons inactieve games-universum uit. Besturing Houd op het scherm ingedrukt om steen te delven, steen over te brengen naar verwerking, het maken van stenen te versnellen, bomen te hakken en andere activiteiten uit te voeren. Verkoop een deel van je grondstoffen op de markt om geld te verdienen voor upgrades. Op een bepaald upgradeniveau werkt het gebouw vanzelf, zul je toekijken en plezier hebben. Als je je torengebouw herstart, krijg je Golden Bricks, die je tapkracht en productie een boost geven en de marktprijzen verhogen. Als je weg bent, verdien je een tijdbonus, die kan worden gebruikt om spelprocessen te versnellen. Koop speciale ar Final Freeway Race https://www.ditspel.nl/final-freeway-ditspelnl.html Final Freeway Race Boeren Conflicten https://www.ditspel.nl/boeren-conflicten-3d.html Originele naam spel : Farm 3D Clash Boeren Conflicten Jungle Bricks https://www.ditspel.nl/jungle-bricks.html Jungle Bricks Pool - 8 Ball Mania https://www.ditspel.nl/pool-8-ball-mania.html Pool - 8 Ball Mania Tennis Open 2020 https://www.ditspel.nl/tennis-open-2020.html Tennis Open 2020 The Sea Rush https://www.ditspel.nl/the-sea-rush.html The Sea Rush - Zee Stormloop