Nieuwste online spelletjes site: DitSpel.NL https://www.ditspel.nl en-EN Trackmania Blitz https://www.ditspel.nl/trackmania-blitz.html Trackmania Blitz is een snelle en uitdagende top-down 2D live multiplayer-racer gebaseerd op de klassieke Ubisoft-franchise Trackmania, waar spelers worden gestraald in supersnelle real-multiplayer eliminatie races gevuld met gekke sprongen, lussen en turbo-boosts. Overleef ten koste van alles door op de top van meedogenloze eliminatierraces te blijven! Versla wereldrecords in het wereldwijde klassement! Brawlhalla Grand Slam https://www.ditspel.nl/brawhalla-grand-slam.html Bewijs je macht tegen de hardste krijgers in de Brawlhalla Grand Slam! Verover de hoge grond en sla 7 andere spelers neer met bombardement force! Gebruik nauwkeurige bewegingen, spring van adembenemende hoogten en activeer wrede aanvallen om tegenstanders in deze vrije strijd in een unieke verticale arena te houden. Ontgrendel 42 Badass Brawlhalla legendes! Spring dicht bij andere spelers om ze neer te slaan als ze binnen het bereik van je wapen zijn! Space Ball Invaders https://www.ditspel.nl/spaceball-invaders.html Klassieke ruimteindringers Sudoku Royal https://www.ditspel.nl/sudoku-royal-ditspel.html Denk je dat je een sudoku-meester bent? Je hebt 4 moeilijkheden om uit te kiezen. Probeer zelfs de extreem uitdagende levels te halen. Train je hersenen met deze klassieke versie van sudoku, verbeter je logica en je geheugen. BlackJack https://www.ditspel.nl/black-jack.html Welkom bij BlackJack, een van de beste casinospellen ter wereld. Veel plezier met het inzetten van al je kapitaal, kun je niet failliet gaan en miljardair worden? Waar wacht je op?? Ga nu BlackJack spelen en het plezier is gegarandeerd !! Kobadoo-emoji's https://www.ditspel.nl/kobadoo-emojis.html Kobadoo Emoji\'s is een browserspel dat je hersenen traint door grappige emoji\'s in de juiste volgorde te onthouden. Als je Kobadoo Emoji\'s speelt, maak je actief gebruik van je werkgeheugen. Verschillende wetenschappelijke studies suggereren dat training van het werkgeheugen gunstige effecten heeft en je cognitieve functies kan verbeteren. Arrow Shoot https://www.ditspel.nl/arrow-shoot.html Arrow Shoot Ski King 2022 https://www.ditspel.nl/ski-king-2022.html Ski King 2022 Grappig Voedselduel https://www.ditspel.nl/grappig-voedsduel.html Grappig Voedselduel Vissende Kerstman https://www.ditspel.nl/vissende-kerstman.html Vissende Kerstman Traffic Control https://www.ditspel.nl/traffic-control.html Traffic Control Grappige Puppy Aankleden https://www.ditspel.nl/grappige-puppy-aankleden.html Grappige Puppy Aankleden Tennis Open 2021 https://www.ditspel.nl/tennis-open-2021-ditspel.html Tennis Open 2021 Vakantie Parking https://www.ditspel.nl/vakantie-parking.html Je kunt pronken met je parkeervaardigheden, naar verschillende locaties reizen en je weg naar een parkeerplaats vinden, net als in het echte leven Drag Racing Club https://www.ditspel.nl/drag-racing-club.html Drag Racing Club Basketbal Meester https://www.ditspel.nl/basketbal-meester.html Basketbal Meester Schaakmanie https://www.ditspel.nl/schaak-manie.html Schaakmanie Biljart Manie https://www.ditspel.nl/biljart-manie.html Biljart Mania Grappige Keeloperatie 2 https://www.ditspel.nl/grappige-keel-operatie-2.html Grappige Keeloperatie 2 Kong Hero https://www.ditspel.nl/kong-hero-ditspel.html Kong Hero 2 Player City Racing 2 https://www.ditspel.nl/City-racing-2.html 2 Player City Racing 2 Extreme Offroad Cargo 4 https://www.ditspel.nl/extreme-offroad-cargo-4.html Extreme Offroad Cargo 4 Master Schaak Multiplayer https://www.ditspel.nl/meesterschaak-multiplayer.html Master Schaak is een HTML5-bordspel. Geniet van deze stijlvolle versie van het klassieke schaakspel. 3 Spelmodi: - Multiplayer-modus - Speel tegen de pc - Daag een vriend uit die op hetzelfde apparaat speelt Basketbal Smash https://www.ditspel.nl/basketbal-smash.html In dit basketbalspel hoef je alleen maar die schoten te blijven dunken. De tijd dringt echter snel door en laat ruimte voor steeds minder fouten onderweg. Makkelijk te leren, moeilijk te beheersen. Kun jij alle ballen ontgrendelen? Spring met de bal en schiet de basket binnen de tijdslimiet. Tik, dunk, herhaal! Rennende Tijger https://www.ditspel.nl/rennende-tijger-ditspel.html Zeer spannend en interessant tijgerparkour-spel, net zo leuk als metroparkour Twist Hit https://www.ditspel.nl/twist-hit-ditspel.html Funny Oor Operatie https://www.ditspel.nl/funny-oor-operatie.html Funny Ear Surgery - Funny Oor Operatie Dorp Bewaken https://www.ditspel.nl/dorp-bewaken.html Dorp Bewaken Boerderij Hero https://www.ditspel.nl/boerderij-hero.html Boerderij Hero Moon Clash Heroes https://www.ditspel.nl/moon-clash-heroes.html Moon Clash Heroes Babel Tower https://www.ditspel.nl/babel-tower.html Babel Tower - Je bouwt de toren van Babel, die tot aan de hemel reikt! Je hebt een team van professionals: mijnwerkers, metselaars, ambachtslieden, houthakkers, bouwers, die je zullen helpen succes te behalen in dit incrementele inactieve spel. Bij elke torenvloer worden nieuwe leuke machines ontgrendeld. De game is gemaakt door Airapport en breidt ons inactieve games-universum uit. Besturing Houd op het scherm ingedrukt om steen te delven, steen over te brengen naar verwerking, het maken van stenen te versnellen, bomen te hakken en andere activiteiten uit te voeren. Verkoop een deel van je grondstoffen op de markt om geld te verdienen voor upgrades. Op een bepaald upgradeniveau werkt het gebouw vanzelf, zul je toekijken en plezier hebben. Als je je torengebouw herstart, krijg je Golden Bricks, die je tapkracht en productie een boost geven en de marktprijzen verhogen. Als je weg bent, verdien je een tijdbonus, die kan worden gebruikt om spelprocessen te versnellen. Koop speciale ar Final Freeway Race https://www.ditspel.nl/final-freeway-ditspelnl.html Final Freeway Race Boeren Conflicten https://www.ditspel.nl/boeren-conflicten-3d.html Originele naam spel : Farm 3D Clash Boeren Conflicten Jungle Bricks https://www.ditspel.nl/jungle-bricks.html Jungle Bricks Pool - 8 Ball Mania https://www.ditspel.nl/pool-8-ball-mania.html Pool - 8 Ball Mania Tennis Open 2020 https://www.ditspel.nl/tennis-open-2020.html Tennis Open 2020 The Sea Rush https://www.ditspel.nl/the-sea-rush.html The Sea Rush - Zee Stormloop Grappig haarkapsel https://www.ditspel.nl/grappig-haarkapsel.html Grappig Haarkapsel Krishna Jump https://www.ditspel.nl/krishna-jump.html Krishna Jump Microsoft Solitaire Collection https://www.ditspel.nl/microsoft-solitaire-collection.html Microsoft Solitaire Collection Koningen en Koninginnen Solitaire Tripeaks https://www.ditspel.nl/koningen-en-koninginnen-solitaire-tripeaks.html Koningen en Koninginnen Solitaire Tripeaks Koning van dieven https://www.ditspel.nl/koning-van-dieven.html Ontwijk vallen en steel goud in King of Thieves HTML5 van de makers van het bekroonde Cut the Rope, geliefd bij miljoenen spelers over de hele wereld! Breek in de kerkers van vijanden en steel hun schatten. Bewijs dat u de slimste en meest bekwame bent. LET OP: de game is extreem verslavend en leidt onvermijdelijk tot een toename van het aantal vrienden! Badland https://www.ditspel.nl/badland.html BADLAND is een bekroonde, atmosferische side-scrolling actie-avonturenplatformgame die zich afspeelt in een prachtig bos vol met verschillende inwoners, bomen en bloemen. Hoewel het bos uit een prachtig sprookje lijkt te komen, is er iets vreselijk mis. De speler bestuurt een van de bosbewoners om erachter te komen wat er aan de hand is en ontdekt onderweg een verbazingwekkend aantal fantasierijke vallen en obstakels. Komkommer Snijden https://www.ditspel.nl/komkommer-snijder.html Hoe handig ben jij met snijden van komkommers? Laat het zien! Geliefde Prinsessen https://www.ditspel.nl/geliefde-prinsessen.html Basketbal Sterren https://www.ditspel.nl/basketbal-sterren.html Basketbal Sterren Scrap Metal 3 https://www.ditspel.nl/scrap-metal3.html Scrap Metal 3 Bubble Shooter 2020 https://www.ditspel.nl/bubble-shooter-2020.html Bubble Shooter Paintball Wars https://www.ditspel.nl/paintball-wars-ditspel-nl.html Paintball Wars Tricky Kick https://www.ditspel.nl/tricky-kick.html Tricky Kick