Nieuwste online spelletjes site: DitSpel.NL http://www.ditspel.nl en-EN Grappige Puppy Aankleden http://www.ditspel.nl/grappige-puppy-aankleden.html Grappige Puppy Aankleden Tennis Open 2021 http://www.ditspel.nl/tennis-open-2021-ditspel.html Tennis Open 2021 Vakantie Parking http://www.ditspel.nl/vakantie-parking.html Je kunt pronken met je parkeervaardigheden, naar verschillende locaties reizen en je weg naar een parkeerplaats vinden, net als in het echte leven Drag Racing Club http://www.ditspel.nl/drag-racing-club.html Drag Racing Club Basketbal Meester http://www.ditspel.nl/basketbal-meester.html Basketbal Meester Schaakmanie http://www.ditspel.nl/schaak-manie.html Schaakmanie Biljart Manie http://www.ditspel.nl/biljart-manie.html Biljart Mania Grappige Keeloperatie 2 http://www.ditspel.nl/grappige-keel-operatie-2.html Grappige Keeloperatie 2 Kong Hero http://www.ditspel.nl/kong-hero-ditspel.html Kong Hero 2 Player City Racing 2 http://www.ditspel.nl/City-racing-2.html 2 Player City Racing 2 Extreme Offroad Cargo 4 http://www.ditspel.nl/extreme-offroad-cargo-4.html Extreme Offroad Cargo 4 Master Schaak Multiplayer http://www.ditspel.nl/meesterschaak-multiplayer.html Master Schaak is een HTML5-bordspel. Geniet van deze stijlvolle versie van het klassieke schaakspel. 3 Spelmodi: - Multiplayer-modus - Speel tegen de pc - Daag een vriend uit die op hetzelfde apparaat speelt Basketbal Smash http://www.ditspel.nl/basketbal-smash.html In dit basketbalspel hoef je alleen maar die schoten te blijven dunken. De tijd dringt echter snel door en laat ruimte voor steeds minder fouten onderweg. Makkelijk te leren, moeilijk te beheersen. Kun jij alle ballen ontgrendelen? Spring met de bal en schiet de basket binnen de tijdslimiet. Tik, dunk, herhaal! Rennende Tijger http://www.ditspel.nl/rennende-tijger-ditspel.html Zeer spannend en interessant tijgerparkour-spel, net zo leuk als metroparkour Twist Hit http://www.ditspel.nl/twist-hit-ditspel.html Funny Oor Operatie http://www.ditspel.nl/funny-oor-operatie.html Funny Ear Surgery - Funny Oor Operatie Dorp Bewaken http://www.ditspel.nl/dorp-bewaken.html Dorp Bewaken Boerderij Hero http://www.ditspel.nl/boerderij-hero.html Boerderij Hero Moon Clash Heroes http://www.ditspel.nl/moon-clash-heroes.html Moon Clash Heroes Babel Tower http://www.ditspel.nl/babel-tower.html Babel Tower - Je bouwt de toren van Babel, die tot aan de hemel reikt! Je hebt een team van professionals: mijnwerkers, metselaars, ambachtslieden, houthakkers, bouwers, die je zullen helpen succes te behalen in dit incrementele inactieve spel. Bij elke torenvloer worden nieuwe leuke machines ontgrendeld. De game is gemaakt door Airapport en breidt ons inactieve games-universum uit. Besturing Houd op het scherm ingedrukt om steen te delven, steen over te brengen naar verwerking, het maken van stenen te versnellen, bomen te hakken en andere activiteiten uit te voeren. Verkoop een deel van je grondstoffen op de markt om geld te verdienen voor upgrades. Op een bepaald upgradeniveau werkt het gebouw vanzelf, zul je toekijken en plezier hebben. Als je je torengebouw herstart, krijg je Golden Bricks, die je tapkracht en productie een boost geven en de marktprijzen verhogen. Als je weg bent, verdien je een tijdbonus, die kan worden gebruikt om spelprocessen te versnellen. Koop speciale ar Final Freeway Race http://www.ditspel.nl/final-freeway-ditspelnl.html Final Freeway Race Boeren Conflicten http://www.ditspel.nl/boeren-conflicten-3d.html Originele naam spel : Farm 3D Clash Boeren Conflicten Jungle Bricks http://www.ditspel.nl/jungle-bricks.html Jungle Bricks Pool - 8 Ball Mania http://www.ditspel.nl/pool-8-ball-mania.html Pool - 8 Ball Mania Tennis Open 2020 http://www.ditspel.nl/tennis-open-2020.html Tennis Open 2020 The Sea Rush http://www.ditspel.nl/the-sea-rush.html The Sea Rush - Zee Stormloop Grappig haarkapsel http://www.ditspel.nl/grappig-haarkapsel.html Grappig Haarkapsel Krishna Jump http://www.ditspel.nl/krishna-jump.html Krishna Jump Microsoft Solitaire Collection http://www.ditspel.nl/microsoft-solitaire-collection.html Microsoft Solitaire Collection Koningen en Koninginnen Solitaire Tripeaks http://www.ditspel.nl/koningen-en-koninginnen-solitaire-tripeaks.html Koningen en Koninginnen Solitaire Tripeaks Koning van dieven http://www.ditspel.nl/koning-van-dieven.html Ontwijk vallen en steel goud in King of Thieves HTML5 van de makers van het bekroonde Cut the Rope, geliefd bij miljoenen spelers over de hele wereld! Breek in de kerkers van vijanden en steel hun schatten. Bewijs dat u de slimste en meest bekwame bent. LET OP: de game is extreem verslavend en leidt onvermijdelijk tot een toename van het aantal vrienden! Badland http://www.ditspel.nl/badland.html BADLAND is een bekroonde, atmosferische side-scrolling actie-avonturenplatformgame die zich afspeelt in een prachtig bos vol met verschillende inwoners, bomen en bloemen. Hoewel het bos uit een prachtig sprookje lijkt te komen, is er iets vreselijk mis. De speler bestuurt een van de bosbewoners om erachter te komen wat er aan de hand is en ontdekt onderweg een verbazingwekkend aantal fantasierijke vallen en obstakels. Komkommer Snijden http://www.ditspel.nl/komkommer-snijder.html Hoe handig ben jij met snijden van komkommers? Laat het zien! Geliefde Prinsessen http://www.ditspel.nl/geliefde-prinsessen.html Basketbal Sterren http://www.ditspel.nl/basketbal-sterren.html Basketbal Sterren Scrap Metal 3 http://www.ditspel.nl/scrap-metal3.html Scrap Metal 3 Bubble Shooter 2020 http://www.ditspel.nl/bubble-shooter-2020.html Bubble Shooter Paintball Wars http://www.ditspel.nl/paintball-wars-ditspel-nl.html Paintball Wars Tricky Kick http://www.ditspel.nl/tricky-kick.html Tricky Kick Supra Crash Shooting Cars http://www.ditspel.nl/supra-crash-shooting-cars.html Supra Crash Shooting Cars Dragon Slayer FPS http://www.ditspel.nl/dragon-slayer-fps.html Dragon Slayer FPS Banana Poker http://www.ditspel.nl/banana-poker.html Banana Poker Candy Monsters http://www.ditspel.nl/candy-monsters.html Candy Monsters Princesses vs Celebs Fashion Challenge http://www.ditspel.nl/princesses-celebs-fashion-challenge.html Princesses vs Celebs Fashion Challenge Extreme Offroad Cars 3: Cargo http://www.ditspel.nl/extreme-offroad-cars-3-cargo.html Extreme Offroad Cars 3: Cargo Monster Truck Racing Arena http://www.ditspel.nl/monster-truck-racing.html Monster Truck Racing Arena Politie Auto Drift http://www.ditspel.nl/politie-drift-auto-rijden-stunt.html Politie Auto Drift Teken Klim en Ren http://www.ditspel.nl/teken-klim-ren.html Teken en dan - klim en ren! je moet eerst benen tekenen. Zorg ervoor dat je elke keer dat het personage nieuwe obstakels tegenkomt een nieuw paar trekt - verschillende uitdagingen hebben verschillende vormen van de benen nodig. Ren snel en doorloop alle levels met succes! Tuning Cars Stunts http://www.ditspel.nl/tuning-cars-stunts.html Tuning Cars Stunts C-Virus Uitbraak http://www.ditspel.nl/c-virus-game-outbreak.html C-Virus Uitbraak #blijfthuis #corona