Nieuwste online spelletjes site: DitSpel.NL http://www.ditspel.nl en-EN Scrap Metal 3 http://www.ditspel.nl/scrap-metal3.html Scrap Metal 3 Bubble Shooter 2020 http://www.ditspel.nl/bubble-shooter-2020.html Bubble Shooter Paintball Wars http://www.ditspel.nl/paintball-wars-ditspel-nl.html Paintball Wars Tricky Kick http://www.ditspel.nl/tricky-kick.html Tricky Kick Supra Crash Shooting Cars http://www.ditspel.nl/supra-crash-shooting-cars.html Supra Crash Shooting Cars Dragon Slayer FPS http://www.ditspel.nl/dragon-slayer-fps.html Dragon Slayer FPS Banana Poker http://www.ditspel.nl/banana-poker.html Banana Poker Candy Monsters http://www.ditspel.nl/candy-monsters.html Candy Monsters Princesses vs Celebs Fashion Challenge http://www.ditspel.nl/princesses-celebs-fashion-challenge.html Princesses vs Celebs Fashion Challenge Extreme Offroad Cars 3: Cargo http://www.ditspel.nl/extreme-offroad-cars-3-cargo.html Extreme Offroad Cars 3: Cargo Monster Truck Racing Arena http://www.ditspel.nl/monster-truck-racing.html Monster Truck Racing Arena Politie Auto Drift http://www.ditspel.nl/politie-drift-auto-rijden-stunt.html Politie Auto Drift Teken Klim en Ren http://www.ditspel.nl/teken-klim-ren.html Teken en dan - klim en ren! je moet eerst benen tekenen. Zorg ervoor dat je elke keer dat het personage nieuwe obstakels tegenkomt een nieuw paar trekt - verschillende uitdagingen hebben verschillende vormen van de benen nodig. Ren snel en doorloop alle levels met succes! Tuning Cars Stunts http://www.ditspel.nl/tuning-cars-stunts.html Tuning Cars Stunts C-Virus Uitbraak http://www.ditspel.nl/c-virus-game-outbreak.html C-Virus Uitbraak #blijfthuis #corona Baby Unicorns Verzorgen en aankleden http://www.ditspel.nl/baby-unicorns-verzorgen-en-aankleden.html Baby Unicorns Verzorgen en aankleden Superstar Kitty Fashion Award http://www.ditspel.nl/superstar-kitty-fashion-award.html Superstar Kitty Fashion Award Express your fashion and unique style to transform your little kitty in real beauty like a superstar in this amazing Superstar Kitty Fashion Award game with new hairstyles and fabulous makeover. Start with a spa treatment for a lovely facial and make her skin smooth, shinny, and glowing to look good at the award show. Super Knight Adventure http://www.ditspel.nl/super-knight-adventure.html Super Knight Adventure ELLIE GET READY WITH ME 2 http://www.ditspel.nl/ellie-get-ready-with-me-2.html ELLIE GET READY WITH ME 2 Penalty Shooters http://www.ditspel.nl/penalty-shooters.html Chibi Hero Adventure http://www.ditspel.nl/chibi-hero-adventure.html Mad City Joker IV http://www.ditspel.nl/mad-city-joker-4.html J.O.K.E.R IV is een 3D-actie GTA-achtig spel. De speler zal genieten van vrijheid, veel wapens, auto\'s en uitdagende missies. Verdien geld en bezoek de munitie met verschillende wapens. <br><br> Over Game<br> Joker is er altijd om je aan het lachen te maken. Je verveelt je nooit. Ben je klaar voor een nieuw avontuur? Verken de enorme open wereld. Je kunt alles doen wat je wilt. Ontdek alle hoeken van de kaart, vecht met de politie, ga op een aantal gekke avonturen. Als je bekend bent met GTA-games, zul je ook Joker leuk vinden. Veel auto\'s, munitie winkels en missies wachten op je! Veel plezier.<br><br> Spelkenmerken<br> 3D open wereld shooter met absolute vrijheid van actie. Absoluut alles is onder uw controle<br Realistische HD-graphics en hoogwaardige 3D-modellen. Je zult verrukt zijn!<br> Geweldige dramatische actiemissies die je nooit zult vergeten Machines voor elke smaak! Sportwagens, jeeps, oude klassiekers <br> - kies wat je maar wilt.<br>Auto\'s kunnen worden gestolen, de beste autodief worden of in een winkel kopen<br> Voer zijmissies uit in straatraces en word de beste autocoureur op het eiland! Bewapen jezelf tot de tanden en word een professionele huurling. Voer gewapende contracten en overvallen uit, verdeel het geld over de bendeleden of wijs alles aan jezelf toe! Jij bepaalt de speler! Magical Bubble Shooter http://www.ditspel.nl/magical-bubble-shooter.html Magical Bubble Shooter Leverancier met Tractor http://www.ditspel.nl/leverancier-met-tractor.html Leverancier met Tractor Shot Trigger http://www.ditspel.nl/shot-trigger.html Shot Trigger Slendrina Must Die http://www.ditspel.nl/slendrina-must-die.html Slendrina Must Die Mafia Wars http://www.ditspel.nl/mafia-wars.html Mafia Wars Mafia Oorlogen Five Nations http://www.ditspel.nl/five-nastions-ditspel.html Five Nations Paris Saint-Germain Voetbal Freestyle http://www.ditspel.nl/paris-saint-germain-football-freestyle.html Paris Saint-Germain Voetbal Freestyle Football Masters 2020 http://www.ditspel.nl/voetbal-masters-2020.html Football Masters 2020 Snowcross Stunts X3M http://www.ditspel.nl/snowcross-stunts-x3m.html SNOWCROSS STUNTS X3M 5Dice Duel http://www.ditspel.nl/5dice-duel.html 5Dice Duel Moto Road Rash 3D http://www.ditspel.nl/moto-road-rash-3d.html Moto Road Rash 3D Eliza - Dawn of Frost Magic http://www.ditspel.nl/eliza-dawn-of-frost-magic.html Eliza - Dawn of Frost Magic Zombies Night 2 http://www.ditspel.nl/zombies-night-2.html Zombies Night 2 Kerst Trend Dames Mode http://www.ditspel.nl/kerst-trend-dames-mode.html Kerst Trend Dames Mode Super Footpool http://www.ditspel.nl/super-voet-pool.html Super Voetpool Sint Nicolaas Express http://www.ditspel.nl/sint-nicolaas-express.html Sint Nicolaas Express Mad City Metro Escape Story http://www.ditspel.nl/mad-city-metro-escape-story.html Mad City Metro Escape Story Santa Claus Adventures http://www.ditspel.nl/santa-claus-adventures.html Santa Claus Adventures Chicken Love http://www.ditspel.nl/chicken-love.html Chicken Love Cookies Match 3 http://www.ditspel.nl/cookies-match-3-spel.html Cookies Match 3 Skating Hero http://www.ditspel.nl/skating-hero-spel.html Skating Hero Soccer Hero http://www.ditspel.nl/soccer-hero-ditspel.html Kies je held en neem het op tegen 3 felle tegenstanders in het World Soccer-evenement. Win je een gouden medaille door alle 3 kansen te scoren? Wees een voetbalheld! Farmer Simulator 2019 http://www.ditspel.nl/farmer-simulator-2019.html Farmer Simulator 2019 Boerderij Simulator Bus Parking Simulator http://www.ditspel.nl/bus-parking-simulator.html Bus Parking Simulator Trein Simulator http://www.ditspel.nl/train-simulator.html Trein Simulator Train simulator Army Commando http://www.ditspel.nl/army-commando.html Army Commando Merry Christmas 2019 Slide http://www.ditspel.nl/merry-christmas-2019-slide.html Merry Christmas 2019 Slide Zombie Derby http://www.ditspel.nl/zombie-derby.html Zombie Derby