Nieuwste online spelletjes site: DitSpel.NL http://www.ditspel.nl en-EN ELLIE GET READY WITH ME 2 http://www.ditspel.nl/ellie-get-ready-with-me-2.html ELLIE GET READY WITH ME 2 Penalty Shooters http://www.ditspel.nl/penalty-shooters.html Chibi Hero Adventure http://www.ditspel.nl/chibi-hero-adventure.html Mad City Joker IV http://www.ditspel.nl/mad-city-joker-4.html J.O.K.E.R IV is een 3D-actie GTA-achtig spel. De speler zal genieten van vrijheid, veel wapens, auto\'s en uitdagende missies. Verdien geld en bezoek de munitie met verschillende wapens. <br><br> Over Game<br> Joker is er altijd om je aan het lachen te maken. Je verveelt je nooit. Ben je klaar voor een nieuw avontuur? Verken de enorme open wereld. Je kunt alles doen wat je wilt. Ontdek alle hoeken van de kaart, vecht met de politie, ga op een aantal gekke avonturen. Als je bekend bent met GTA-games, zul je ook Joker leuk vinden. Veel auto\'s, munitie winkels en missies wachten op je! Veel plezier.<br><br> Spelkenmerken<br> 3D open wereld shooter met absolute vrijheid van actie. Absoluut alles is onder uw controle<br Realistische HD-graphics en hoogwaardige 3D-modellen. Je zult verrukt zijn!<br> Geweldige dramatische actiemissies die je nooit zult vergeten Machines voor elke smaak! Sportwagens, jeeps, oude klassiekers <br> - kies wat je maar wilt.<br>Auto\'s kunnen worden gestolen, de beste autodief worden of in een winkel kopen<br> Voer zijmissies uit in straatraces en word de beste autocoureur op het eiland! Bewapen jezelf tot de tanden en word een professionele huurling. Voer gewapende contracten en overvallen uit, verdeel het geld over de bendeleden of wijs alles aan jezelf toe! Jij bepaalt de speler! Magical Bubble Shooter http://www.ditspel.nl/magical-bubble-shooter.html Magical Bubble Shooter Leverancier met Tractor http://www.ditspel.nl/leverancier-met-tractor.html Leverancier met Tractor Shot Trigger http://www.ditspel.nl/shot-trigger.html Shot Trigger Slendrina Must Die http://www.ditspel.nl/slendrina-must-die.html Slendrina Must Die Mafia Wars http://www.ditspel.nl/mafia-wars.html Mafia Wars Mafia Oorlogen Five Nations http://www.ditspel.nl/five-nastions-ditspel.html Five Nations Paris Saint-Germain Voetbal Freestyle http://www.ditspel.nl/paris-saint-germain-football-freestyle.html Paris Saint-Germain Voetbal Freestyle Football Masters 2020 http://www.ditspel.nl/voetbal-masters-2020.html Football Masters 2020 Snowcross Stunts X3M http://www.ditspel.nl/snowcross-stunts-x3m.html SNOWCROSS STUNTS X3M 5Dice Duel http://www.ditspel.nl/5dice-duel.html 5Dice Duel Moto Road Rash 3D http://www.ditspel.nl/moto-road-rash-3d.html Moto Road Rash 3D Eliza - Dawn of Frost Magic http://www.ditspel.nl/eliza-dawn-of-frost-magic.html Eliza - Dawn of Frost Magic Zombies Night 2 http://www.ditspel.nl/zombies-night-2.html Zombies Night 2 Kerst Trend Dames Mode http://www.ditspel.nl/kerst-trend-dames-mode.html Kerst Trend Dames Mode Super Footpool http://www.ditspel.nl/super-voet-pool.html Super Voetpool Sint Nicolaas Express http://www.ditspel.nl/sint-nicolaas-express.html Sint Nicolaas Express Mad City Metro Escape Story http://www.ditspel.nl/mad-city-metro-escape-story.html Mad City Metro Escape Story Santa Claus Adventures http://www.ditspel.nl/santa-claus-adventures.html Santa Claus Adventures Chicken Love http://www.ditspel.nl/chicken-love.html Chicken Love Cookies Match 3 http://www.ditspel.nl/cookies-match-3-spel.html Cookies Match 3 Skating Hero http://www.ditspel.nl/skating-hero-spel.html Skating Hero Soccer Hero http://www.ditspel.nl/soccer-hero-ditspel.html Kies je held en neem het op tegen 3 felle tegenstanders in het World Soccer-evenement. Win je een gouden medaille door alle 3 kansen te scoren? Wees een voetbalheld! Farmer Simulator 2019 http://www.ditspel.nl/farmer-simulator-2019.html Farmer Simulator 2019 Boerderij Simulator Bus Parking Simulator http://www.ditspel.nl/bus-parking-simulator.html Bus Parking Simulator Trein Simulator http://www.ditspel.nl/train-simulator.html Trein Simulator Train simulator Army Commando http://www.ditspel.nl/army-commando.html Army Commando Merry Christmas 2019 Slide http://www.ditspel.nl/merry-christmas-2019-slide.html Merry Christmas 2019 Slide Zombie Derby http://www.ditspel.nl/zombie-derby.html Zombie Derby City Bus Rush http://www.ditspel.nl/city-bus-rush.html City Bus Rush Airport Clash 3D http://www.ditspel.nl/airport-clash-3d-spel.html Airport Clash 3D Highway Motorbike Racers http://www.ditspel.nl/highway-motorbike-racers.html Highway Motorbike Racers Hexalau http://www.ditspel.nl/hexalau.html Hexalau Anti Stress Spel http://www.ditspel.nl/anti-stress-spel.html Anti Stress Spel Wie Wat Waar - Prinses Mode http://www.ditspel.nl/wie-wat-waar-prinses-mode.html Wie Wat Waar - Prinses Mode Aankleed spelletje City Climb Racing http://www.ditspel.nl/city-climb-racing.html Speel deze nieuwe City Climb Racing-game met prachtige 2D-graphics, vloeiende gameplay en uitdagende racecircuits. Deze racegame heeft tien futuristische neon uitziende auto\'s om de beste racer in de game te zijn. Gebruik de pijltjestoetsen om te rijden en te sturen; SPATIE voor pauze; R om auto te resetten en SHIFT voor nitro. Cartoon Xtreme Trials http://www.ditspel.nl/cartoon-xtreme-trials.html Cartoon Xtreme Trials Mafia Trick Blood 2 http://www.ditspel.nl/mafia-trick-blood-2.html Mafia Trick Blood 2 Princess Dark Phoenix http://www.ditspel.nl/princess-dark-phoenix.html Princess Dark Phoenix ATV Extreme Racing http://www.ditspel.nl/atv-extreme-racing.html ATV Extreme Racing Offroad Rain - Cargo Simulator http://www.ditspel.nl/offroad-regen-cargo-simulator.html Offroad Rain - Cargo Simulator Meisje fiets Reparatie en Wasstraat http://www.ditspel.nl/meisje-fiets-reparatie-en-wasstraat.html Meisje fiets Reparatie en Wasstraat Deni Dress Up http://www.ditspel.nl/deni-dress-up.html Deni Dress Up Burnout Extreme Car Racing http://www.ditspel.nl/burnout-extreme-car-racing.html Burnout Extreme Car Racing Asian Princess Magis MakeOver http://www.ditspel.nl/asian-princess-magic-makeover.html Asian Princess Magis MakeOver MMA Fighter http://www.ditspel.nl/mma-fighter.html MMA Fighter Kitty Hair Salon http://www.ditspel.nl/kitty-hair-salon.html Kitty Hair Salon